Mały – ale wariat! Do czego posłuży Ci perlator?

Dbając o wyposażenie gospodarstwa domowego bierzemy pod uwagę estetykę, kwestie praktyczne i wydajność. Przeczytaj o zaletach niewielkiego perlatora, który może zmienić wiele.

Zalety użytkowania perlatora odczujesz już przy zakupie!

Z powodu obecnej sytuacji ekonomicznej urządzenia wspierające rozsądne wykorzystanie mediów gospodarstwa domowego mają swój dobry moment. Jednym z powszechnych akcesoriów sanitarnych przydatnych w kuchni i łazience jest regulator przepływu wody. Jeśli szukasz taniego ulepszenia systemu sanitarnego w Twoim domu, zapoznaj się ze szczegółami.

Perlator czy też areator jest odpowiedzią na pytanie – jak oszczędzać wodę i jak sprawić, że rachunki będą mniejsze? Dlaczego tak jest? To urządzenie jest zaprojektowane tak, aby mieszać strumień wody z powietrzem. W rezultacie z kranu wydobywa się “spieniona woda”. Natleniona struga wody pozwala na dokładne mycie i jest o wiele bardziej wydajna niż strumień nie filtrowany tego rodzaju urządzeniem. Pamiętaj, że w naszym sklepie internetowym przy każdym perlatorze znajdziesz opis zawierający informację o tym ile litrów wody na minutę zużywasz po zainstalowaniu urządzenia. Dzięki temu możesz porównać “zwykłe” wykorzystanie wody i rezultaty z wybranym przez Ciebie perlatorem. Dzięki perlatorowi możesz zaoszczędzić do 40% wody!

Niewielka cena – ogromna różnica!

Co jeszcze może wzbudzić Twoje zadowolenie? Cena! To poszlaka, która skieruje Cię do dokonania dobrego wyboru. Koszt areatora, który w warunkach domowych będzie Ci służył nawet przez kilka lat to około 20 zł – w zależności od modelu jaki wybierzesz. Kolejną korzyścią finansową są niższe rachunki za wodę, które będą nawet do 40% mniejsze, przy zainstalowaniu perlatorów lub filtrów oszczędzających Danu Bay we wszystkich źródłach wody w gospodarstwie domowym.
Łatwa instalacja perlatora do baterii kuchennej

Spodobał Ci się któryś z proponowanych przez nas regulatorów lub filtrów oszczędzających wodę? Kolejnym krokiem jest sprawdzenie, czy średnica wkrętu odpowiada twojej baterii kuchennej. Perlatory, które znajdziesz w naszej ofercie odpowiadają większości typowych końcówek wylewki. Jeśli masz wątpliwości jak to sprawdzić, opisaliśmy to zagadnienie tutaj. Pamiętaj, że nie musisz wymieniać całej baterii kuchennej lub łazienkowej, aby uzyskać zadowalające efekty!

Dobra bateria kuchenna – wszystko w Twoich rękach!

W zależności od Twoich preferencji na Danu Bay znajdziesz nie tylko perlatory, ale także nowoczesne urządzenia pozbawiające wodę zanieczyszczeń i perlator ze światłem LED, które urozmaicą codzienne użytkowanie.

Powiedzmy że wybrany regulator strumienia wody dotarł już do Ciebie. Teraz wystarczy go rozpakować, przykręcić i już można cieszyć się jego zaletami. Banalnie prosta instalacja to ogromna zaleta, szczególnie jeśli majsterkowanie nie jest Twoją najmocniejszą stroną.

Potrzebujesz wsparcia w doborze urządzenia oszczędzającego wodę?
Jesteśmy tu dla Ciebie!

Zespół Danu Bay