2022 zacznij od zmian w Twojej łazience i kuchni!

Zaskocz rodzinę nową kuchnią i łazienką

Jeśli przez ostatni czas obiecywałeś sobie, że znajdziesz moment na poprawę jakości urządzeń sanitarnych w Twoim domu, początek roku jest dobrym momentem na podjęcie działań. Na co warto zwrócić uwagę przy wymianie codziennie użytkowanych elementów w łazience i kuchni?

Niewielki remont a wielka różnica           

Zmiany w łazience lub przemeblowanie w kuchni nie należą do czystych prac. Kojarzą się z dużą ilością pyłu budowlanego, potrzebą zaangażowania fachowców i nieplanowanymi wydatkami. Jest jednak prosty sposób dla tych, którzy nie mają na to czasu. Nie trzeba “pruć ścian”, aby łazienka lub kuchnia nabrały nowego wyglądu. Czasem wystarczy wymienić jedynie te najczęściej używane instrumentarium.

Jak przed każdą pracą remontową, również tutaj należy wszystkie działania zaplanować i przemyśleć szczegółowo. Tym bardziej jeśli wykonuje się remont samodzielnie. Włącznie z punktami takimi jak zakres czasu, jaki zajmą pracę, oraz ocena własnych umiejętności. Oprócz tego przy zakupie urządzeń sanitarnych pamiętaj o zachowaniu odpowiednich wymiarów, a także o dobraniu pasującego rodzaju podłączeń dopływowych i odpływowych. Po sprawdzeniu wszystkich tych elementów można zabierać się do pracy.

Zalety wprowadzania niewielkich zmian w kuchni i łazience

Dawno zaplanowane działania remontowe w gospodarstwie domowym pozostają niezrealizowane przez długi czas. Dlaczego? Bo wydaje się, że trzeba do nich zaangażowania dużej ilości czasu i pieniędzy. Aby w końcu ruszyć z miejsca, warto zacząć od małych kroków. Jednym z nich może być na przykład wymiana końcówki baterii kuchennej i łazienkowej na wodooszczędny perlator. Ta czynność zajmie nie więcej niż kilka minut, a przyniesie widoczny rezultat.

Może to być pierwszy krok w stronę nowej łazienki. Z wymianą takich akcesoriów jak perlator lub słuchawka do prysznica może poradzić sobie każdy. Zapoznając się z naszymi propozycjami akcesoriów sanitarnych na Danu Bay zobaczysz, że montaż jest banalnie prosty!            

Mały remont – nowa rzeczywistość      

Wymiana baterii kuchennej na bardziej nowoczesną lub słuchawki prysznicowej na urządzenie filtrujące i oszczędzające wodę wnosi do gospodarstwa domowego nowe nawyki i wpływa na wszystkich użytkowników. Zauważysz dzięki temu pozytywną zmianę w rachunkach za wodę.

Niewiele dzieli Cię od tego kroku w stronę nowoczesności. Słyszałeś już o coraz bardziej popularnych bateriach kuchennych dotykowych? Strumień wody w baterii aktywujesz poprzez delikatny dotyk.

Dokonując zamówienia na naszej stronie możesz kierować do nas wszelkie wątpliwości i zapytania. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat narzędzi sanitarnych, dzięki którym Twój dom będziej nowoczesny, wydajny i ciekawie urządzony – skontaktuj się z nami.

Czekamy na Ciebie,
Zespół Danu Bay