Szczerze – Powiedz nam, czego potrzebuje Twoja łazienka i kuchnia!

Czy w katalogu produktów Danu Bay czegoś brakuje?

Jednym z głównych celów jakie są w Danu Bay na pierwszym miejscu jest dostarczanie armatury i akcesoriów do łazienki zgodnie z Waszymi potrzebami. Ledwo się obejrzeliśmy i okazało się, że jesteśmy już w zaawansowanej drugiej połowie roku. Co to oznacza? Zbieramy się do okresowego podsumowania tego, co najbardziej Wam się podobało w Danu Bay. 

Robimy to podsumowanie, aby w kolejnym czasie móc zaproponować Wam udoskonalone propozycje. Uważamy, że jedynie taka zaangażowana wymiana pozwala na to, abyśmy dotarli do Waszych domów z wyposażeniem sanitarnym oraz akcesoriami, które najlepiej spełnią Wasze wymagania.

Najczęściej wybierane – perlatory i baterie kuchenne

Armatura i akcesoria do łazienki i kuchni wybieramy najpierw badając aktualne trendy i potrzeby. Bez Was by się nie udało! Przez ostatni kwartał zauważyliśmy, że najczęściej wyszukujecie perlatory, dzięki którym w prosty sposób można oszczędzać wodę i tym samym dbać o środowisko. Cieszymy się, że polubiliście ten pomysł!

Dużym zainteresowaniem cieszą się też oryginalne baterie do kuchni i łazienki. Z zestawach na naszej stronie znajdziecie baterie w stylu retro a także nowoczesny design. Wszystkie proponowane urządzenia sanitarne mają być nie tylko ładne, ale przede wszystkim praktyczne – to jest najbardziej namiętne połączenie!

Ci, którzy szukają autonomicznych i nieprzeciętnego wyposażenia do kuchni i łazienki są usatysfakcjonowani z zakupów w Danu Bay? Jesteśmy przekonani, że katalog, w którym znajdują się popularne produkty, jak i alternatywne systemy filtracji i oszczędzania wody, to dobre połączenie. A co Ty o tym sądzisz?

Przede wszystkim – ułatwiamy codzienne obowiązki domowe

Kiedy tworzyliśmy katalog naszych produktów mieliśmy na twarzach wielki znak zapytania: co będzie najlepsze dla odbiorców? Jak sprawić, aby dzięki proponowanej armaturze życie stało się prostsze? Teraz jesteśmy pewni, że proponując Wam wybór ciekawego designu wraz z nowoczesnymi technologiami takimi jak: światła LED oraz urządzenia do filtrowania wody mamy “asa w rękawie” i spełniamy naszą misję.  Co Ty o tym sądzisz?
Chcemy usłyszeć od Was, jak sprawują się urządzenia sanitarne, które do Was wysyłamy! Czy czujecie różnice w użytkowaniu domowych mediów? Jak udał się Wam montaż zakupionych akcesoriów? Co chcielibyście znaleźć na Danu Bay?