Z wyciąganą wylewką czy bez? Kilka słów o bateriach kuchennych.

Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką czy bez?

Różnorodność dostępnych produktów do wyposażenia kuchni wcale nie pomaga w dokonaniu szybkiego wyboru. Dlatego też po ogólnych oględzinach dostępnych propozycji i podsumowaniu wszystkich “za i przeciw” nadszedł czas, abyś wybrał, tę baterię kuchenną, która będzie służyła Ci najlepiej i przez jak najdłuższy czas. Sprawdź, co znajdziesz na Danu Bay!

Bateria do zlewu kuchennego – najlepszy wybór

Czy sprawdziłeś już zakładkę PerlaPro na naszej stronie? Jeśli szukasz dobrej jakości baterii kuchennej, to znajdziesz tam coś dla siebie. Prezentowane na danubay.pl akcesoria do wyposażenia kuchni są przez nas selekcjonowane i wybierane na podstawie opinii wielu użytkowników naszego sklepu. Co jest teraz najpopularniejsze? Połączenie prostoty i nowoczesności – czyli dotykowa bateria kuchenna z wyciąganą wylewką.

W procesie wyboru baterii oprócz względów estetycznych dobrze jest też wziąć pod uwagę kwestie praktyczne. Właściwie dopasowany pod tym względem asortyment kuchenny, będzie wtedy nie tylko odpowiadał estetycznie, ale także jakościowo. Szczególnie jeśli dokonujesz montażu samodzielnie, pamiętaj o tym, że każdy z zestawów kranowych ma specyficzną wielkość gwintów oraz połączeń. W katalogu naszych produktów znajdziesz dokładny opis tego, co zawiera zestaw, a do każdej z baterii jest dołączona łatwa instrukcja obsługi.

Jeśli remontujesz kuchnię i szukasz zaopatrzenia sanitarnego, nie obawiaj się kupować przez internet! Ma to wiele zalet. Cena proponowana w “normalnym” sklepie jest zazwyczaj droższa, nawet jeśli wliczysz koszty wysyłki zakupów on-line. Dzięki temu, że sklepy internetowe mają większe możliwości wysyłki i zamawiania poszczególnych produktów, znajdziesz tu lepiej dopasowane produkty w przystępnej cenie.

Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką

Kiedyś wydawało się, że baterie z wyciąganą wylewką są używane tylko w restauracjach i dla celów profesjonalnych. Teraz są one coraz bardziej popularne z tego względu, że są niezwykle komfortowe w użytkowaniu. Wylewka bez możliwości jej wyciągnięcia ogranicza zasięg kranu. Dlatego też warto spróbować, jak sprawdzi się w Twojej kuchni przedłużana wylewka.

Dzięki niej szybko dotrzesz do dużego garnka, który chcesz napełnić wodą, lub dokładnie wymyjesz większych rozmiarów blachę do pieczenia. Z doświadczenia użytkowników naszych produktów wynika także, że bateria z wyciąganą wylewką ułatwia dokładne mycie owoców i warzyw, a także samo czyszczenie zlewu.

Nowoczesna bateria kuchenna na dotyk – zalety

Jeszcze kilka lat temu trudno byłoby sobie wyobrazić wynalazek, który teraz jest na wyciągnięcie ręki, czyli bateria kuchenna włączana za pomocą czujnika dotyku. Doskonale komponuje się ona z ideą oszczędności wody i dbania o naturalne surowce. Wodę w tym przypadku włącza się i wyłącza dotykając samej wylewki – jedno dotknięcie to włączenie lub wyłączenie. Każda z proponowanych na naszej stronie baterii ma zamontowany wodooszczędny perlator. Funkcja czujnika dotyku jest szczególnie doceniana ze względów praktycznych. Gotowanie to czynność przy której brudzi się czasem cały obszar blatu, w tym także kran. Dotknięcie kranu czystą częścią ręki pozwala utrzymać porządek na dłużej.

Przejrzyj katalog na naszej stronie i zapoznaj się z wyselekcjonowanymi produktami. Na Danubay.pl znajdziesz nie tylko akcesoria do kuchni, ale też wodooszczędne akcesoria do łazienki. 

Zapraszamy do zakupówDanuBay