Jak skutecznie usunąć nieczystości z oczyszczalni ścieków lub zbiornika wody?

Jak skutecznie usunąć nieczystości z oczyszczalni ścieków lub zbiornika wody?

Jesteś właścicielem nieruchomości poza miastem? Prawdopodobnie zainteresuje Cię temat pozbywania się zanieczyszczeń z przydomowych zbiorników wody lub z szamba. W zależności od tego, jaki rodzaj instalacji wybierzesz, dopasuj do tego systemu także sposób jego oczyszczania. Dzięki prawidłowej konserwacji system kanalizacyjny będzie funkcjonował poprawnie, służył Ci na dłużej i nie będzie wymagał dużego zaangażowania.

Jak działa Eco Tabs?

W Danu Bay zapewniamy Wam szeroki zakres dodatków oraz wyposażenia sanitarnego. Jednym z produktów, jakie proponujemy jest zestaw tabletek do oczyszczania szamba – Eco Tabs. Słyszałeś już tę nazwę? To znana technologia pozwalająca na usuwanie zanieczyszczeń ze zbiorników wodnych i oczyszczalni ścieków.

Tabletki Eco Tabs, które znajdziesz na naszej stronie, stworzone są z grup mikroorganizmów pochodzących ze środowiska naturalnego. To dlatego są one świetnym sposobem na zadbanie o przydomową oczyszczalnię ścieków. Szczególnie dla tych, którzy dbają o środowisko i prowadzą swoją nieruchomość zgodnie z ideą ekologii.


Składniki Eco Tabs są rozmnażane w laboratorium, po czym poddawane liofilizacji do formy proszku lub tabletek. W takiej formie znajdziesz je już w opakowaniach. Dzięki swojej formie łatwo ulegają rozpuszczeniu w wodzie. W niewielkiej ilości proszku czy tabletki udało się skoncentrować wszystkie niezbędne do oczyszczenia wody mikroelementy –  efekt używania Eco Tabs jest zdumiewający! 

Mikroorganizmy, poprzez proces utlenienia, aktywnie pozbywają się zanieczyszczeń, jakie napotykają na swojej drodze. Tak dobrana technologia pozwala na zainicjowanie procesu samooczyszczania, utrzymując go w cyklu procesów naturalnych.

Drożność systemu kanalizacyjnego i czyste zbiorniki wodne

Tabletki lub proszek rozpuszczające zanieczyszczenia używane są w wielu sytuacjach, nie tylko do konserwacji przydomowej oczyszczalni ścieków. Stosuje się je także na większą skalę przy rozpoczynaniu cyklu nowych oczyszczalni, a także w systemach komunalnych lub przemysłowych.

Ponieważ technologia Eco Tabs jest oparta na naturalnych procesach, może być także wykorzystywana w celu wyeliminowania zanieczyszczeń organicznych znajdujących się w jeziorach lub stawach. Technologia jest tak samo skuteczna w sztucznych zbiornikach jak i naturalnych. Właściciele większych zalewów wodnych mogą w ostatnich latach spotykać się coraz częściej z problemem szybko zachodzącej eutrofizacji stawów i jezior. Sprzyja to wzrostowi sinic, które emitują toksyczne związki, niebezpiecznie dla zdrowia człowieka. Technologię Eco Tabs stosuje się także, aby utrzymać lub przywrócić naturalne środowisko mikroorganiczne.
Kolejnym obszarem gdzie popularnie stosuje się opisywaną tu technologię, jest hotelarstwo. Duże zużycie wody oraz częsty brak kontroli nad ilością wylewanych tłuszczy i innych płynów szkodliwych dla połączeń kanalizacyjnych może powodować awarie lub wydobywanie się nieprzyjemnego zapachu z urządzeń sanitarnych. Tu także najprostszym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest użycie tabletek lub proszku Eco Tabs.

Jeśli któraś z opisywanych sytuacji dotyczy Ciebie, zamów Pakiet Startowy lub skontaktuj się z nami. Opowiemy Ci o funkcjonalności systemu Eco Tabs i pomożemy Ci wybrać najlepiej dopasowany zestaw. Jeśli jesteś w momencie wyposażania łazienki, w naszym sklepie znajdziesz nowoczesne i wodooszczędne baterie do łazienki i kuchni, a także filtry do wody i perlatory.