Wiosenne porządki w Twoim domu – efektywnie i oszczędnie

Przy okazji zmiany pór roku z zimy na wiosnę chcemy zmienić też nasze najbliższe otoczenie. Dlatego intuicyjnie, kiedy na zewnątrz pojawia się pierwsze cieplejsze słońce i dni stają się dłuższe, mamy ochotę wyczyścić mieszkanie. Zdarza się, że na nagromadzony przez zimę kurz i trwałe zabrudzenia zwyczajnie nie było czasu. Wiosna jest także dobrym momentem na wymianę zużytych mebli i urządzeń domowych.

Dobre przygotowanie się do tych porządków gwarantuje widoczne efekty. Może to właśnie teraz jest pora na to, aby wymienić przeciekającą przy uszczelkach baterię kuchenną na nowoczesną baterię kuchenną z wyciąganą wylewką? To może być idealny pierwszy krok, dzięki któremu można w bardziej mobilny sposób posługiwać się strumieniem wody. Na przykład bez problemu dotrzesz do garnka, czy wiadra stojącego poza granicami zlewu. W naszym sklepie znajdziesz kilka modeli baterii kuchennych z wyciąganą wylewką. Niektóre z nich mają także innowacyjny czujnik dotyku, umożliwiający szybsze włączanie wody i jej oszczędne wykorzystanie. 


Dzięki wygodnej i stylowej baterii kuchennej możesz sprawić, że Twoja kuchnia nabierze nowego wyglądu. Dzięki sitku zainstalowanemu w tym urządzeniu otrzymasz wydajny i dobrze spłukujący strumień wody. Taka niewielka zmiana znacznie przyczyni się do efektów mycia trudnych do wyczyszczenia zabrudzeń, czy też do komfortowego dotarcia do niedostępnych części zlewozmywaka. Zawierająca najnowszą technologię dotykową bateria kuchenna, jaką znajdziesz na stronie Danu Bay to niezbędnik w nowoczesnej kuchni.

Oszczędne rozwiązania  przy wiosennych porządkach

Mycie okien, czyszczenie szafek, zmywanie ciężkich zabrudzeń czy też odświeżenie pokazowej rodzinnej zastawy – wszystkie te czynności wymagają użycia dużej ilości wody. Zauważamy to zazwyczaj dopiero po otrzymaniu rachunku. Warto jednak podjąć kroki zapobiegawcze, dzięki którym opłaty za ten cenny surowiec mogą być o wiele mniejsze. Nie martwiąc się już o wysokość zapłaty za rachunek, można z większą swobodą korzystać z wody, wypełniając domowe obowiązki.

Perlatory, czy też inaczej zwane areatory to prawdziwe perły ekonomicznego wykorzystania wody. Charakteryzuje je bardzo prosta instalacja – po zamówieniu perlatora odpowiadającego gwintowi zakończenia wylewki, po prostu przekręcasz go do końcówki! Używając tego niezwykle ekonomicznego narzędzia, możesz zachować w kieszeni nawet do 70% dotychczasowych wydatków na wodę! Areator występuje w wygodnej regulowanej wersji. W DanuBay znajdziesz innowacyjne perlatory ze światłem LED zmieniającym się pod wpływem temperatury. Może dzięki temu udoskonaleniu także młodsi domownicy chętniej zaangażują się w sprzątanie?

Występujący w wielu wersjach areator jest przydatny szczególnie przy częstym ręcznym zmywaniu naczyń lub ręcznym czyszczeniu powierzchni. Poza tym obudowa perlatorów, które proponujemy na naszej stronie, jest odporna na kamień i rdzę, dzięki temu produkt będzie służył Ci na dłużej.

Sprawdź wydajny i nowoczesny asortyment do wyposażenia łazienki i kuchni, jaki proponujemy w zakładkach sklepu Danu Bay! Daj nam znać, jeśli zastanawiasz się nad którymś produktów! Pomożemy Ci dokonać najlepszy wybór. Dzięki temu nie tylko sprzątanie stanie się prostsze i bardziej ekonomiczne. Także wiele innych codziennych obowiązków może zamienić się przyjemność.