3 proste kroki do czystej wody z kranu

Szczególnie dla tych, którzy zwracają dużą uwagę na jakość i smak wody używanej do gotowania, mycia owoców i warzyw lub picia istnieje prosta droga osiągnięcia wysokiej jakości surowca, bez wysokiej zawartości chloru czy innych substancji niekorzystnie wpływających na zdrowie.

Pierwszy krok to zdanie sobie sprawy z drogi, jaką przebywa woda, która trafia do domowych kranów. Jest to często bardzo duża odległość. Kranówka, zanim dotrze do punktu docelowego, przepływa przez wiele rur i jest przy okazji masowo oczyszczana. Mając dokładną wiedzę na temat tego, w jaki sposób odbywają się te procesy, większość z nas uznałaby zamontowanie filtra do wody za konieczność.

Kolejnym, drugim krokiem prowadzącym w stronę dobrej jakości wody jest zapoznanie się z możliwościami, jakie proponują technologię filtrowania. Niektórzy wybierają filtry w formie dzbanków z wymiennymi wkładami. Inni natomiast chcą mieć czystą wodę już w momencie odkręcenia kranu. Dodatkowo filtry do wody mogą zagościć nie tylko w kuchni, ale także w łazience. Dzięki temu skóra po prysznicu w czystej wodzie nie będzie wysuszona, a kąpiel stanie się bardziej komfortowa.

Krok trzeci to wybór odpowiadającego Twoim wymaganiom filtra na kran, który będzie bezpośrednio oczyszczał surowiec z głównych zanieczyszczeń. Tego rodzaju rozwiązania są coraz częściej wybierane nie tylko przez mieszkańców dużych miast, ale także mniejszych aglomeracji. Każdy z nas ma prawo do wysokiej jakościowo wody! Technologia, jaką znajdziesz u Danu Bay to wydajne połączenie filtrów i perlatora, pozwalającego oszczędnie korzystać z domowych mediów. Niezwykle proste w instalacji urządzenia są także atrakcyjne cenowo. 

Skontaktuj się z nami teraz, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze filtra do wody!
Od krystalicznie czystej wody dzieli Cię tylko jeden krok. 🙂

Zespół Danu Bay